بُرس دو فَک لوزند

کد کالا :

مدل :Yellow

شاخه :ابزار و لوازم برقی

برند :LOSSEND

قیمت :210,000 تومان


موجود نیست

توضیحات :

Refractorory wooden brush
در تمامی تراپی های مو اعم از کراتین تراپی ، کلاژن تراپی ، آرژنین تراپی ، ریباندینگ و ... با توجه به اینکه موها به بخش های مختلف تقسیم شده و لت به لت اتو می شوند ، لازم است ابزاری وجود داشته باشد تا اپراتور یا آرایشگر بتواند با تسلط کامل اقدام به عملیات اتوکشی نماید. برای این منظور برآن شدیم تا این ابزار کاربردی را بامتریال و کیفیت با لا تولید نماییم.

برس های موجود در بازار اغلب نسوز نبوده و با انتقال حرارت به الیاف آنها ، ذوب یا تغییر شکل می دهند که همین موضوع باعث آسیب بیشتر مو خواهد بود .

برس دو فک LOSSEND با الیاف مسلح پلی کربنات ، مقاوم به حرارت تا 750 درجه سانتیگراد ، کاملا نسوز بوده و بدنه چوبی که از درخت راش دارد آنرا بسیار سبک کرده است.

نحوه استفاده :

با این ابزار به ظاهر ساده اما کاملا تکنیکال ، هنگام عملیات اتوکشی درانواع ترا پی مو ، بدون اینکه آرایشگر از حرارت اتو کلافه شده یا آسیب ببیند ، موها نیز در میان الیاف برس دو فک قرار گرفته و حرارت به محیط تمامی تارها می رسد و از چسبندگی جلوگیری می کند . همچنین چون اغلب آرایشگرها هنگام اتوکشی از دستکش استفاده نمی کنند ، با این وسیله از انتقال احتمالی املاح موجود در رطوبت دستان اپراتور به موهای درحال ترا پی جلوگیری می شود.