شامپو روزانه کراتیه لوزاف (بدون سولفات)

کد کالا :

مدل :

شاخه :بهداشتی

برند :LOSSOFF

قیمت :285,000 تومان


موجود نیست

توضیحات :

یکی از مهمترین شوینده های درمانی در صنعت تولید محصولات مراقبتی مو ، شامپوی کراتینه بدون سولفات است . برای اینکه این محصول را بهتربشناسیم لازم است در ابتدا سولفات را معرفی نماییم.
سولفات چیست ؟
سولفات حاصل واکنش نوعی ماده شیمیایی و ایجاد نمک سولفاته آن است . انواع مختلفی از سولفات وجود دارد که بصورت وسیع در صنایع مختلف از آنها استفاده می شود . رایج ترین سولفات که در محصولات مراقبت از مو استفاده می شود سدیم لوریل سولفات (SLS) و سدیم لورت سولفات (SLES) است که از وازلین و روغن های گیاهی تولید می شوند.
چرا در شامپو از سولفات استفاده می شود ؟
اغلب مردم باور دارند هر چه قدرت کف کنندگی شامپو بیشتر باشد قدرت پاک کنندگی آن نیز بیشتر خواهد بود . سولفات همان ماده ای است که قدرت ایجاد کف شامپو را افزایش می دهد . در واقع این ماده سورفکتانت قویی است که هم چربی و هم آب را به خود جذب می نماید. یعنی یک ملوکول به چربی و دیگری به آب می چسبند . زمانی که موها با کف حاصله از شامپو شسته می شود ، در این حالت چربی متصل شده به سولفات ها نیز با آب شسته می شود.
معایب سولفات در شامپو
یکی از مهمترین این عیوب قدرت بالای تمیزکنندگی سولفات است که باعث می شود تمام چربی های مو زدوده شده و به مرور موجب خشکی موها می گردد در صورتیکه موها قدری نیاز به آب و چربی داشته تا بتوانند طراوت خود را حفظ کنند.
متاسفانه دیده شده سولفات رطوبت مو را بیش از حد از بین می برد و منجر به خشک شدن موها می گردد در واقع این ماده پوست سر را خشک و آن را مستعد تحریک شدن می نماید.
شامپوی بدون سولفات کراتینه لوزاف
در ترکیبات تولیدی این مدل شامپو فرآیندی بوجود آمده تا موهای آسیب دیده و حساس یا کراتینه شده بدون کمترین آسیب از این شوینده ، پاک و تمیزشوند . قطعا در ابتدای مصرف شاید با تفاوت هایی مثل زمان بیشتر برای کف کنندگی و کف کمتر و یا مصرف مقدار بیشتری از شامپو برای شستشو مواجه شوید یا اینکه وقت بیشتری را برای پاک نمودن موها صرف نمایید.مطمئن باشید اگر به شکل صحیح از این محصول استفاده نمایید قطعا بهترین نتیجه را خواهید گرفت.تاکید می شود از این شامپو بصورت یک روز در میان برای استحمام استفاده نموده و موهای خود را با آب ولرم روبه سرد بشویید . در هر استحمام دو مرتبه موها را شامپوکراتینه کنید و هر مرتبه با حوصله به مدت 4 دقیقه موها و پوست سر را با شامپو ماساژ دهید تا عاری از هر ماده زائد گردند.
موهای خیلی چرب و دارای شوره
اگر موی شما کراتینه شده ولی چرب و دارای شوره است و فکر می کنید راهی بجز استفاده از شامپوی سولفات دار ندارید لازم است بدانید شامپوهای خوبی در این حوزه است که می توانید در کنار شامپوی کراتینه استفاده کنید . به این شکل که چون اصل شستشو و پاکیزگی مو را با شامپو کراتینه انجام می دهید ، در هفته یکبار می توانید برای کنترل چربی مو یا درمان شوره آن از شامپوی مخصوص استفاده نمایید
در طراحی و ساخت شامپوی بدون سولفات لوزآف ، پارابن نیز که یک مواد نگهدارنده تولیدات بهداشتی بوده و دارای خطرات زیست محیطی است ، حذف شده و مصرف کننده می تواند با آرامش از این شامپو و کراتین موجود در آن به موهای خود طراوت بخشد و آنها را احیا شده نگاه دارد.
چه کسانی باید از شامپو کراتینه بدون سولفات و پارابن استفاده کنند؟
- افرادی دارای پوست حساس یا دارای بیماری های پوستی مثل اگزاما و پستوریازیس
- افرادی که موی وز یا خشک دارند
- افرادی که موی دکلره و رنگ شده دارند
- افرادی که موی خود را کراتین ، ریبو کراتین ، ریباندینگ ، پلکس و ... کرده اند
فواید استفاده از شامپو بدون سولفات و پارابن لوزاف
- حفظ چربی طبیعی موها که برای طراوت و شادابی این عضو بدن بسیار حیاتی است
- حفظ موثر رطوبت مو
- کاهش تحریکات و التهابات پوستی
- حفظ رنگ مو
- بی خطر برای محیط زیست
- مناسب برای افراد دارای پوست سر و بدن حساس
- مناسب برای انواع مو

نحوه استفاده :

این شامپو بصورت یک روز در میان برای استحمام استفاده کنید .
قبل از مصرف شامپو را خوب تکان بدهید.
موهای خود را با آب ولرم روبه سرد با شامپو بشویید .
در هر استحمام دو مرتبه موها را شامپوکراتینه کنید
هر مرتبه با حوصله به مدت 4 دقیقه موها و پوست سر را با شامپو ماساژ دهید تا عاری از هر ماده زائد گردند.
با توجه به اینکه این شامپو حاوی 2 درصد کراتین غنی شده می باشد نیازی به نرم کننده پس از استفاده از شامپو نمی باشد.