مجیک کمپلکس لوزاف(معجزه قرن)

کد کالا :2004

مدل :

شاخه :آرایشی

برند :LOSSOFF

قیمت :1,300,000 تومان


افزودن به سبد خرید979647

توضیحات :

مجیک کمپلکس محصولی از برند لوزاف برزیل است که موها آسیب دیده ای که ضخامت خود را از دست می دهدرا ترمیم ، و مواد مغذی موجود در این محصول ، به سرعت به عمق مو نفوذ کرده و تارهای آسیب دیده مو را ترمیم و احیا می کند. همچنین موجب افزایش استحکام و مقاومت تارهای مو می گردد و کشسانی و شکنندگی مو را از بین می برد و از بین برنده زردی مو می باشد و سر شار از ویتامین های مفید جهت احیا مو می باشد. مجیک کمپلکس که حاوی مواد مغذی و کلاژن و بیوتین می باشد ، شانه پذیری مو را به آسانی فراهم می کند و استفاده از آن موها را سالم، درخشان و زیبا می نماید. این‌محصول ده برابر از اولاپلکس جهت درمان مو قوی تر است.

نحوه استفاده :

روش استفاده از مجیک کمپلکس لوزاف
کاربرد اصلی:
مو را با شامپوی قبل بشویید. مو را تا 80% خشک نمایید. مو را از 1.5 سانتی متر مانده به پوست سر کاملا به مواد اغشته نمایید و به مدت 5 الی 10 دقیقه بخارپز نمایید. پس از سرد شدن , مو را بدون شامپو با آب ولرم رو به سرد شسته و براشینگ نمایید.

کاربرد دوم:
قبل از اتو کشیدن مواد را به میزان لازم به ساقه مو اغشته نمایید. و موها را بدون شستشو به مدت 5 دقیقه بخارپز نمایید.سپس فرایند اتوکشی را انجام دهید.
نکته: برای بخارپز کردن کلاه پلاستیکی رنگ رای روی موها کشیده و به وسیله باد داغ سشوار به صورت غیر مستقیم به موها حرارت بدهید.